29 września 2016

Sprzątanie grobów w Krakowie

Sprzątanie grobów w Krakowie to usługa świadczona przez Firmę Irys – jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych w Krakowie. Poniżej przedstawiony został cennik usług sprzątania grobów na terenie Krakowa. Cennik usług sprzątania grobów poza Krakowem jest ustalany indywidualnie.

Usługa  podstawowa sprzątania grobów w Krakowie – obejmuje usunięcie starych kwiatów i zniczy, zamiecenie grobu, umycie grobu, sprzątanie wokół grobu, zapalenie dwóch małych zniczy oraz dokumentację fotograficzną w formie 2 zdjęć (przed i po usłudze) przesyłanych na wskazany email.

Usługa obejmuje sprzątanie na Cmentarzach Batowice i Grębałów w Krakowie. Sprzątanie grobów na pozostałych krakowskich cmentarzach ustalane jest indywidualnie.

W przypadku mocno zabrudzonych nagrobków (od dawna nie czyszczonych, zalanych woskiem itp.) cena usługi ustalana jest indywidualnie, a fakt taki należy zgłosić w uwagach do zamówienia.

Usługa rozszerzona sprzątania grobów w Krakowie – obejmuje taki zakres jak usługa podstawowa oraz  pastowanie i polerowanie grobu. W przypadku grobów z materiałów o strukturze chropowatej, usługa obejmuje również użycie detergentu mocno czyszczącego.

Cennik obejmuje sprzątanie na Cmentarzach Batowice i Grębałów w Krakowie. Sprzątanie grobów na pozostałych krakowskich cmentarzach ustalane jest indywidualnie.

W przypadku mocno zabrudzonych nagrobków (od dawna nie czyszczonych, zalanych woskiem itp.) cena usługi ustalana jest indywidualnie, a fakt taki należy zgłosić w uwagach do zamówienia.

Usługa sprzątania grobu ziemnego w Krakowie – w skład usługi wchodzi usunięcie nadmiaru roślinności, plewienie, standardowe formowanie grobu, usunięcie starych kwiatów i zniczy, sprzątanie wokół grobu, zapalenie dwóch małych zniczy. Usługa jest dokumentowana fotograficznie w formie 2 zdjęć (przed i po usłudze) przesyłanych pocztą elektroniczną.

Dodatkowe usługi – obejmują zapalenie dodatkowych (poza zawartymi w pakietach powyżej) zniczy i wymianę wkładów, odśnieżanie grobu w sezonie zimowym oraz uprzątnięcie grobu po pogrzebie.